Albi Nako i’a bën bajat Alba Hoxhës (FOTO LAJM)

albi66
Koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë përfolur shumë për një lidhje mes tyre, por që të dy heshtin dhe nuk pranojnë të prenoncohen për këtë temë. Së fundmi, belerina ka postuar një foto në Instagram ku ndodhej pranë mbesës së saj dhe shkruan: “E di Miela që ka tezen më të mirë në botë”?

Ndërkohë që nuk ka vonuar reagimi i Albit i cili i’a kthen: “E di Meila sa është rrit çmimi prasit në treg”. Koment i befasishëm i cili nuk ka marë përgjigje nga balerina e famshme. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori