"A të qaj 5 minuta?", videoja e kësaj vogëlushje thyen rrjetin (VIDEO)
Kur ishim fëmijë shpesh herë na ka ndodhur që të qajmë nga filmat, kur u ndodh diçka e keqe personazheve.

Pikërisht kjo gjë ka ndodhur edhe me një vajzë të vogël,të quajtur Rea, ku videoja e saj po thyen rrjetin dhe po shpërndahet nga qindra faqe online, shkruan Albeu.com.

Vogëlushja duket se po shikon filmin vizatimor "Kali", dhe duke se preket shumë nga historia e trishte dhe vuajtjet që kalon kali në film.

Mamaja e Reas, duke mos dashur që ajo të mërzitet i thotë që të ndërroj filmin, por pikërisht ky është momenti "epik" ku vajza i thotë: "A të qaj 5 minuta?".

Çiltërsa e Reas ka bërë që rrjeti të dashurohet pas videos së saj, duke e shperndarë me qindra herë.

Ju fotjmë të ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2019, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori