E FUNDIT/ Rama e refuzoi, Basha mbërrin në kohë në Presidencë, nis takimi me Metën
Zyrtarizohet kandidati i PD për Bashkinë e Lushnjes
PD ka zyrtarizuar një tjetër kandidat për zgjedhjet e 21 Qershorit. Darien Xhindoli do të jetë kandidat për Bashkinë e Lushnjes. Partia më e madhe opozitare në vend, prej disa ditësh ka nisur publikimin e kandidatëve të saj për zgjedhjet lokale. Ndërkaq, procesi i publikimit të emrave të kandidatëve pritet të vijojë deri në përfundimin e tyre dhe nisjen zyrtare të fushatës zgjedhore. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori