Zyrtare/ Halim Kosova në Tiranë, Grida Duma në Durrës
Tashmë janë zgjedhur emrat e kandidatëve të PD për dy Bashkitë e mëdha të vendit, Durrësit dhe Tiranës.

Koordinatorja e Marrëdhënieve me Publikun në këtë parti do të kandidojë në Durrës, ndërsa në Tiranë do të jetë Halim Kosova.

Duma do të ketë përballë kryetarin aktual të Bashkisë, Vangjush Dako, ndërsa me shumë mundësi Halim Kosova do të ketë përballë Erion Veliajn. /albeu.com/Shtuar më 15/04/2015, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori