Zv/ministrja e LSI-së ia merr valles me studentët kinezë (VIDEO)
Zëvendësministrja e Arsimit Nora Malaj ka marrë pjesë në një aktivitet me nxënës kinezë, në të cilën e veshur thjesht dhe sportive, gati nuk dallohet fare mes studentëve.

Malaj ka qenë për një vizitë në një shkollë me nxënës kinezë që flasin shqip, aty ku bashkë me studentët ai ka marrë valles.

Një valle e shtruar "pogonishte" duket se i ka bërë një, zyrtaren shqiptare dhe nxënësit e drejtuesit e shkollës kineze, që duken shumë të kënaqur dhe madje e ndjekin shumë mirë ritmin./albeu.com/
Shtuar më 21/03/2017, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori