Zonjat e mazhorancës "paradë mode" në Kuvend (FOTO LAJM)

Dashur padashur, shpeshherë veshja e depueteve gjatë seancave në Kuvend është një nga gjërat që diskutohet më shumë.

Në këtë rast rëndësinë më të madhe e marrin zonjat e partisë në pushtet , pra ato të partisë Socialiste.

Zonjat e mazhorancës duket se kanë preferuar ngjyrat e errëta duke iu përshtatur vjeshtës, dhe ndonjë detaj sa për thyerje.

Ju mund ti ndiqni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2017, ora 18:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori