Zonat/ Nesër do të ketë ndërpreje të energjisë në Tiranë
OSHE njofton abonentët kryeqytetas se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës ditën e nesërme me datë 14 tetor.

Ndërprerja do të vijë për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave ndërkohë që oraret dhe zonat janë si më poshtë:

09:00-12:30

rruga “Merdar Shtylla”

9:00-15:00

rruga “Mahmut Xhelili”

09:00 – 13:00

zona tek Kopshti Zoologjik pjesërisht
Shtuar më 13/10/2019, ora 20:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori