Zjarri vazhdon të rrezikojë Dhërminë, vinë pamjet e para (VIDEO)

Pëlqej
Një zjarr masiv ka përfshirë një biznes privat në Vlorë.

Sipas raportimeve zjarri është masiv dhe ka përfshirë një sipërfaqe të madhe.

Si pasojë e zjarrit janë djegur shkurre, ndërkohë që raportohet se 2 banesa janë të rrezikuara.

Zjarrfikëset e Vlorë dhe të Himarës janë nisur për në vendngjarje.

Zjarri mendohet të jetë shkaktuar aksidentalisht.
Shtuar më 19/07/2018, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori