Zjarri përfshin shtëpinë në Tiranë, evakuohen menjëherë banorët
Një zjarr ka përfshirë një banesë në Tiranë ditën e sotme.

Sipas informacioneve, banorët janë evakuuar menjëherë i shpëtuar jashtë rrezikut.

Shkaqet janë akoma të paqarta ndërsa kanë nisur hetimet.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 12.02.2021, rreth orës 11:05, në rrugën “Muharrem Gura”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I. P, ku ka vetëm dëme materiale, pasi nga sherbimet e Policisë u bë e mundur evakuimi në kohë i banorëve.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit. /albeu.com/


Shtuar më 12/02/2021, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori