Zjarri përfshin ndërtesën pranë Bashkisë në Elbasan, rrezikohen disa apartamente

Një zjarr i madh ka përfshirë mbrëmjen e sotme një ndërtesë pranë Bashkisë së qytetit në Elbasan.

Ndërtesa në fjalë është e braktisur dhe nuk dihen shkaqet pse është përfshirë nga flakët.

Si rezultat i flakëve rrezikohen edhe disa apartamentet që ndodhen aty pranë.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse që po luftojnë për ta shuar zjarrin. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 23:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori