Zjarret prekin Shqipërinë, zjarrëfikësit në alarm tek pyjet e Semanit
Pëlqej
Një zjarr i madh ka përfshirë ditën e sotme pyjet e Semanit.

Nuk dihen ende shkaqet por mësohet se 4 zjarrfikëse janë nisur në vendngjarje.

Zjarri është i përmasave të mëdha dhe ka përfshirë një pjesë të pyllit të Semanit. /albeu.com/

Shtuar më 23/08/2018, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori