Zjarr ne tregun industrial te Tiranes
Albeu.com
Një zjarr i madh ka përfshirë mëngjesin e sotëm tregun industrial të qytetit të Sarandës, duke djegur disa dyqane. Zjarrfikës nga Saranda dhe Gjirokastra bënë të mundur shuarjen e flakëve të zjarrit, pa lejuar kalimin e tij jashtë tregut të mallrave.
Policia ka nisur hetimet, ndërsa deri tani dyshohet se shkak i zjarrit ka qenë në shkëndijë elektrike.

Policia ka shoqëruar edhe rojen e objektit.
Shtuar më 13/05/2010, ora 12:20
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori