Zjarr në rafinerinë e naftës në Ballsh, s'ka të lënduar
Pasditen e sotme, flakë zjarri janë shënuar në rafinerinë e naftës në Ballsh.

Forca të shumta policie dhe zjarrëfikëset janë drejt vendit të ngjarjes, ndërsa paraprakisht nuk raportohet për të lënduar.

Policia bën me dije se zjarri në rafineri ka rënë në repartin e KOKSIT. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 17:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori