Zjarr në një banesë tek Unaza e Re, s'ka të lënduar
Një banesë është përfshirë nga flakët në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:45 tek Unaza e re.

Forcat zjarrfikëse dhe ato të policisë kanë mbërritur menjëherë në vendjgjare.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar nga flakët që përfshiu banesën. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2013, ora 18:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori