Zjarr në një banesë në Tiranë, s'ka të lënduar
Një apartament në katin e tretë të një pallati në zonën e Laprakës në Tiranë është përfshirë nga flakët paraditen e së sotme. Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes mbërritën policia dhe forcat zjarrfikëse të cilat neutralizuan flakët e zjarrit.

Ende nuk dihet shkaqet e zjarrit, por dyshohet për një bombul gazi. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori