Zjarr në një banes në Tiranë, dyshohet një i lënduar
Një banesë në zonën e Unazës së Re në Tiranë është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme.

Sipas të dhënave fillestare dyshohet se një person ka mbetur i dëmtuar nga zjarri.

Forca të shumta zjarrfikëse dhe policie janë nisur drejt vendngjarjes.


Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

Shtuar më 09/09/2014, ora 19:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori