Zjarr në një apartament në Tiranë
Flakë zjarri janë sinjalizuar në mesditë në një apartament në kryeqytet.

Portali Albeu bën me dije se një makine zjarrëfikëse ndodhet në rrugën "Frosina Plaku" në Tiranë, dhe në banesë nuk ndodhet asnjë person.

Zjarri ka rënë në një apartament në katin e katërt të një pallati. /albeu.com/Shtuar më 18/04/2015, ora 12:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori