Zjarr në Malin e Dajtit
Një vatër e madhe vijon të jetë aktive edhe sot në Malin e Dajtit edhe gjatë ditës sotme.

Zjarri ka rënë në territorin e fshatit Priskë, dhe aktualisht zjarrfikëset janë në vendin e ngjarje dhe po punojnë për vënien nën kontroll të flakëve të zjarrit.
Shtuar më 24/03/2019, ora 12:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori