Zjarr në banesë, humb jetën 42 vjeçari
Një zjarr ka përfshirë mëngjesin e sotëm një banesë në fshatin Vërdovë, Pogradec, ku si pasojë e zjarrit ka humbur jetën një 42-vjeçar,

Mësohet se viktima është N.XH i cili jetonte i vetëm në banesë.

Konkretisht zjarri ka rënë në katin e dytë të banesës në të cilën jetonte 42-vjeçari.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.01.2021, rreth orës 06:00, në fshatin Vërdovë, Pogradec, ka rënë zjarr në një banesë, në katin e dytë të së cilës jetonte i vetëm shtetasi N. Xh., 42 vjeç, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor dhe shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, ku po punohet për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 18/01/2021, ora 07:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori