Zjarr në papafingon e presidentit të Partizanit (FOTO & VIDEO)

Flakët e zjarrit që u regjistruan pak çaste më parë në "Rrugën e Elbasanit" kanë shkrumbuar papafingon e presidentit të Partizanit, Gaz Demi.

Për rikthimin e situatës drejt normalitetit, mësohet se 5 shërbime zjarrfikëse dhe policia ndodhen në vendgjarje.

Nga burimet paraprake që disponon Portali "Albeu", mesohet se papafingo që është djegur, përdorej për palestër personale.

/albeu.com/


video11 by albeu
Shtuar më 21/12/2016, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori