Zjarr në një dhomë në godinën 28 të Qytetit Studenti
Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në godinën numër 28 në Qytetin Studenti, por fatmirësisht është lokalizuar.

Flakët e zjarrit kanë rënë në një nga dhomat e kësaj godine, ku menjëherë studentët e sapo akomoduar kanë njoftuar policinë dhe kjo e fundit edhe shërbimin zjarrfikës.

Këta të fundit, menjëherë kanë ndërhynë për evakuimin e të gjithë studentëve të godinës dhe për shurjen e flakëve. Nuk raportohet për të lënduar apo për dëme materiale. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2016, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori