Zjarr masiv në kryeqytet, rrezikohen dy banesa
Një zjarr masiv ka përfshirë magazinat frigoriferike në rrugën “Siri Kodra” në Tiranë.

Si pasojë e flakëve rrezikohen dhe dy banesa që janë shumë pranë magazinave.

Mësohet se të paktën tre zjarrfikëse janë janë aktualisht në vendin e ngjarjes.

Zjarri ka rënë brendë disa magazinave frigoroferike.

Akoma nuk dihet cfarë e ka shkaktuar zjarrin. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2018, ora 19:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori