Zjarr i madh në Manati të Lezhës, rrezikohet fshati
Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen sotme në ManatiLezhës.

Janë të paktën 10 shtëpi që rrezikohen nga flakët, të cilat janë duke u favorizuar për shkak të erës që po frynë.

Në drejtim të vendit të ngjarjes kanë shkuar forca zjarrfikëse, të policisë dhe banorët e zonës të cilët po mundohen që të shuajnë flakët. /albeu.com/


Shtuar më 16/07/2017, ora 23:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori