Zihen për një vend parkimi, plagoset rëndë Xhemil Dervishi
Një ngjarje e rëndë është shënuar sonte në rrugën “Konferenca e Pezës” në Tiranë. Sipas policisë, shtetasi Xhemil Dervishi u konfliktua me shtetasin Albert Hoxha për një vend parkimi automjetesh.

Pas debatit, Albert Hoxha mësohet të ketë goditur me thikë Xhemil Dervishin, duke e lënë të plagosur rëndë. Menjëherë ë vendngjarje mbërritën forcat e policisë së komisariatit nr. 6.

Policia arrestoi Albert Hoxhën ndërsa i plagosuri Xhemil Dervishi ndodhet në gjendje të rëndë dhe është dërguar menjëherë në spital. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2013, ora 21:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori