Zhgënjehet shpejt deputeti i PD: Jam penduar që i jam futur politikës
Pëlqej
Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj ishte sot i ftuar në
emisionin “Rudina”, në Tv Klan.

Me një karrirë të sukseshme në sipërmarrje, prej qershorit të vitit
2017-të ai është deputet dhe përfaqëson qarkun e Vlorës.

Që në minutat e para të emisionit, Shehaj iu përgjigj me sinqeritet
pyetjes nëse është penduar që është futur në politikë.

“Ka shumë momente kur pendohem, por ky është vetëm llimi. Kështu ishte edhe në biznes fillimi”, tha Shehaj. /tvklan/
Shtuar më 10/11/2017, ora 00:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori