Zheji konfirmon videon ku shihet një politikan duke kryer marrëdhënie intime në zyrë
Artur Zheji ka folur në emisionin "Opinion" lidhur me një video-skandal të një politikani shqiptar i cili thuhet se shfaqet duke kryer marrëdhënie homoseksuale.

Zheji tha se gazetari Mentor Kikia i kishte treguar disa sekuenca nga videoja dhe se aty kishte parë thjesht dy burra së bashku.

Ai shtoi se videoja ka mundësi të mos publikohet në rrjet pasi po hidhen para të mëdha për këtë.

“Është një raport homoseksual. Është marrëdhënie me një transvestit. Mentor Kikia me ka ka sjellë disa foto. Dalloj që është vetëm një person më flokë të shkurtra dhe një person me flokë të gjata. Nuk e pashë videon. Thonë që po bëhet një ankand shumë i madh që kjo video të mos publikohet. Tani vendos bursa. Kush do hedhë më shumë, ai që nuk do të botohet apo ai që do të botohet”. /Albeu.com/
Shtuar më 02/06/2016, ora 21:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori