Zhduket 47-vjeçari, familja apel për ndihmë
Një 47-vjeçar rezulton i zhdukur prej dy ditësh në kryeqytet ndërkohë familjarët kanë kërkuar ndihmë për gjetjen e tij. Ilir Shani, me banim në Tiranë vuan nga probleme shëndetësore ndaj dhe këta të fundit kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij.

Për këdo që disponon informacione ose mund të ndihmojë në gjetjen e tij familja e Ilir Shanit vë në dispozicion këtë numër telefoni: 0665744585.
Shtuar më 04/09/2014, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori