“Zhduken 8 borëpastruese në Pukë”
Shumë nga fshatrat në veri dhe juglindje të Shqipërisë janë në pushtetin e temperatuave të ulëta dhe dëborës.

Por pikërishtt për këtë ish-kryeministri Sali Berisha bën një denoncim.

Nëpërmjet qytetarit dixhital, denoncon zhdukjen e 8 borëpastruesev e në bashkinë e Pukës.

DENONCIMI
Zhduken 8 borepastruese ne bashkine e Pukes.

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb
Persh Doktor kjo eshte borepastruesja e qytetit Pukes e vetme qe pastron rruget private por, qe krenohet bashkia me te 8 borepastrueset e dhuruara dy vjet me pare nuk dihe se ku janë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 08:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori