Zgjidhet Rektori i Universitetit të Tiranës
Ka përfunduar numërimi i votave duke zgjedhur kështu Rektorin e Universitetin e Tiranës.

Artan Hoxha është zgjedhur si Rektor i Universitetit të Tiranës.

Numërimi i votive ka përfunduar dhe rezultoi se Hoxha fitoi me 348 vota, ndërkohë që 176 pedagogë votuan për Mimoza Hafizin dhe 122 për Kozeta Sevranin.
Shtuar më 30/07/2020, ora 18:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori