Zgjidhen kryetarët e PD-së në Tropojë dhe Has
Dje u zhvilluan zgjedhjet për kreun e degës së PD-ës Në Has dhe Tropojë.

Në përfundim të votimit, kryetarë u zgjodhën Miftar Dauti për degën e Hasit dhe Xhevdet Hoxha për degën e Tropojës.
Shtuar më 26/11/2018, ora 19:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori