Zgjedhjet në LSI, Vasili: Pjesmarrje e lartë në votime
Kryetari i komitetit organizativ të zgjedhjeve në LSI, Petrit Vasili pas hedhjes së votës së tij në kutinë e votimit është shprehur për mediat se deri në mesditë ka pasur një interes dhe pjesmarrje të lartë të votuesve.


“Procesi zgjedhor ka pasur një ecuri jashtëzakonisht të suskseshme, ka një pjesmarrje të lartë votuesish. Në gjithë vlerësimin deri në këto momenteflasim, rezulton se është një proces i pashembullt qoftë sa i takon organizimit, korrektesës ashtu dhe masivizimit në votim” tha Vasili. /albeu.com/


Shtuar më 20/10/2012, ora 13:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori