Zgjedhjet në komunën Rrethina, Basha kërkon mbështetje
Kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha u ka kerkuar banoreve të komunës Rrethina të mbështesin kandidatin e kësaj partie Ridvan Guri në garën për postin e kryetarit të komunës.

Basha theksoi se asnjë banor nuk duhet të bjerë pre e shantazheve apo presioneve te mundshme diten e zgjedhjeve nga kundërshtari politik. Komuna Rrethina do ti nenshtrohet zgjedhjeve te pjesshme me 1 shtator ku përballë njëri-tjetrit kandidojnë Luan Harusha për Partinë Socialiste dhe Ridvan Guri i PD-së. /albeu.com/
Shtuar më 31/08/2013, ora 11:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori