Zgjedhjet e 25 prillit, Meta: Shqipëria pret një përmbysje të madhe!

Më 25 prill, presidenti Meta nuk pret vetëm një fitore por një përmbysje të madhe.

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një posti në Facebook, ku ka komentuar edhe njëherë zgjedhjet Parlamentare të 25 prillit që shihen si një mundësi rotacioni në politikën shqiptare pos-komuniste.

Kreu i Shtetit thotë se Shqipëria pret një përmbysje të madhe në zgjedhjet e 25 prillit, dhe jo vetëm një rotacion.

"Nga zgjedhjet e 25 prillit 2021, Shqipëria pret një PËRMBYSJE të madhe, jo thjesht një rotacion"- shkruan Meta në Facebook.
Shtuar më 16/01/2021, ora 22:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori