Zgjedhjet e 2013, Topi: Berishën e ka larguar historia
Kryetari i Frymës së Re Demokratike Bamir Topi mori pjesë të premten në përurimin e degës së partisë në Shijak. Gjatë fjalës së tij ai akuzoi kryeministrin se kishte lënë Shijakun në gjendje të mjeruar.


“Berishën e ka larguar historia” dhe se “FRD është drejt fitores së zgjedhjeve të 2013-s”. Pasi vlerësoi “kontributin historik” të Shijakut për lirinë dhe demokracinë, kreu i FRD-së parashikoi se “Qarku i Durrësit do t’i japë një leksion të mirë partive të vjetra në zgjedhjet e vitit të ardhshëm”. /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2012, ora 18:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori