Zgjedhjet 2013, KQZ cakton vendndodhjen e qendrave tė votimit
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Komisioni Qėndror i Zgjedhjeve shqyrton sot projekt-vendimin pėr mėnyrėn e bashkimit tė qendravevotimit, caktimit tė vendndodhjes sė tyre dhe pėrgatitjen e hartės sė njėsisė sė qeverisjes vendore pėr zgjedhjet parlamentare tė vitit 2013.Ky projekt-vendim ka pėr qėllim tė pėrcaktojė rregullat, qė duhet tė ndiqen nga organet e qeverisjes vendore, gjatė procesit tė ngritjes sė qendravevotimit, bashkimit tė tyre dhe pėrgatitjes sė hartės sė njėsisė sė qeverisjes vendore pėr zgjedhjet. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2012, ora 09:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu