Zëvendësimi i anëtarëve të KQZ-së, PS mbledhje grupi
Partia Socialiste mblodhi sot grupin e saj parlamentar, nga ku pritet të dalë me një vendim mbi kandidaturat për vendet e mbetura vakant në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Një ditë më parë nënkryetari i KQZ-së Denar Biba dhe anëtarja Albana Shtylla dhënë dorëheqjen ndaj zëvendësimit të anëtarit të propozuar nga LSI, Ilirian Muho. /albeu.com/


Shtuar më 18/04/2013, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori