Zëdhënësja e FSHN-së e thotë troç: S'dua të martohem! (FOTO LAJM)

Prej disa kohësh martesat tek të rinjtë kanë rënë ndjeshëm kjo për shkak se ndoshta nuk e ndjejnë vetën gati për një hap kaq të madh.

Të këtij mendimi është edhe zëdhënësja seksi e FSHF-së, Jona Dervishi.

Me anë të një postimi në Facebook ajo shkruan se të rinjtë nuk duhet të martohen pa provuar jetën dhe pa qënë gati për atë hap.

"Dikush duhet të martohet nëse është mjaft i ditur. Martesa nuk është për të rinjtë, zakonisht, pasi ata janë për t’u vërdallosur, por për ata që kanë provuar jetën në rrugë të ndryshme, kanë parë ngjyra të ndryshme të saj, gjithë spektrin dhe tani janë për t’u ndalur”, - shkruan në Facebook zëdhënësja e FSHN-së.

Emri i saj është lakuar më së shumti nga ish-kryeministri Sali Berisha në Kuvend i cili e ka akuzuar atë për një lidhje intime me vëllain e kryeministrit Edi Rama, akuza për të cilat ajo s'ka reaguar kurrë. /albeu.com/


Shtuar më 05/12/2017, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori