Zbulohet misteri/ Gjyqtari i 21 Janarit me mbiemër të ndryshuar
Gjyqtari i 21 Janarit ka ndryshuar mbiemrin nga FrrokuNdreca. Shqiptarja.com sjell formularin e Tom Ndrecës, i njohur gjerësisht nga publiku si kryesues i trupës gjyqësore që dha pafajësi për gardistët e 21 Janarit.

Ai ka deklaruar se ka ndryshuar mbiemrin e tij, të cilin më parë e ka pasur Frroku, dhe më pas e ka ndryshuar në Ndreca. Lidhur me këtë çështje, ai nuk jep asnjë arsye pse e ka bërë këtë gjë. /albeu.com/

Shtuar më 03/06/2016, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori