Zbulohet mesazhi që i ka ardhur Ramës në telefon për arrestimin e Tahirit
Pëlqej
Kreshnik Çollaku, drejtor i Departamentit të Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike ka shkruar në rrjetet sociale se “nga Italia mberritën sonte 380 faqe të tjera prova për dosjen Tahiri-Habilaj…(dhe jemi ende ne fillim)”.

Teksa ka publikuar nje tekst që thotë se është mesazhi që i ka dërguar kryeministrit Rama një ambasade e rëndësishme.

Mesazh i oreve te vona e nje ambasade të rëndesishme drejtuar Kryeministrit :

“Ne besojmë se kryeministri do ta mbajë premtimin që na ka dhënë prej kohësh dhe nuk do ta pengojë drejtësinë, në të kundërt ai do të gjendet përpara të papriturave të pakëndëshme”.
Shtuar më 20/10/2017, ora 21:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori