Zbulohet më në fund! Kjo është unaza me të cilën Besi i ka propozuar Xhensilës
Bes Kallaku dhe Xhensila janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Dasma e tyre madhështore pushtoi mediat dhe "çmendi" fansat e tyre të zjarrtë.

Pavarësisht se çifti çdo gjë e ka bërë publike, duke nisur nga dasma, klipi, veshjet, të ftuarit, vetëm diçka është mbajtur e fshehtë: Unaza e propozimit!

Por dhe ky "sekret" duket se është zbuluar pasi Xhensila e ka zbuluar sot nëpërmjet një videoje të postuar në Instagram.

Ajo duket një unazë shumë e bukur, e thjeshtë dhe me një gurë të çmuar. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 09:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori