Zbulohet laboratori i kokainës, prangosen 6 shqiptarë në Itali
Policia italiane arreston gjashtë shqiptarë të cilët u kapen me 7.2 kilogram kokainë në Milano. Gjatë operacionit është zbuluar një laborator i përpunimit të lëndës narkotike, një pistoletë, një stampë prej hekuri e cila shërben për të formuar pako një kilogramëshe droge, dy peshore, si dhe materiali për të ruajtur lëndën narkotike.


Nëse do të nxirrej në treg, droga do të kapte vlerën e 500 mijë eurove. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori