Zbulohen mesazhet, Marsida-Dritanit: Je i paparë!
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në Kavajë.

Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli, 41-vjeçari që mbeti i vrarë në shtëpinë e nënës së tre fëmijëve dyshohen se kanë pasur një lidhje dashurie mes tyre e cila kishte përfunduar pak para ngjarjes së rëndë.

Marsida, nëna e tre fëmijëve nuk mungonte komplimentat ndaj Dritanit.

“Je super i paparë,”- shihet e shkruar në komentin që vetë Qatja ka lënë krahas fotos ku Haxholli ka pozuar mjaft serioz, i veshur me kostum sportiv dhe me një varëse floriri në qafë. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2019, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori