Zbulohen kualifikimet, kush është oficeri Nuhu që Rama e quajti "horr"

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reguar sërish në lidhje me akuzat e kryeministrit Rama ndaj oficerit Emiliano Nuhu.

Nuhu u bë i njohur për shqiptarët pasi bëri publik rastin e dhunimit të Xhisielës.

Kryeministri Edi Rama e quajti atë një horr, ndërsa Berisha ka postuar të gjitha çertifikatat e tij dhe kualifikimet.

Postimi i Berishës

Ja kush eshte Emiliano Nuhu, qe kryeperdhunuesi Edvin Rama e quan horr!

Te dashur miq, oficeri i Emiliano Nuhu, te cilin kryeperdhunuesi Edvin Kristaq Rama e quajti horr, eshte nje nga heronjte e vertet te Policise se Shtetit.

Ketu me poshte keni nente diplomat, çertifikatat, vleresimet shqiptare dhe nderkombetare te oficerit Emiliano Nuhu, nje hero i vertet para ligjit dhe ne detyrat e tij, te cilin Edvini e quan horr sepse me deshmine e tij tronditese u faktoi shqiptareve dhe botes se Rexhep Rraja, biri kriminel ne kerkim i pushtetit, eshte nje sadist, perdhunues kurse Edi Rama eshte kryperdhunues i rrethuar nga horra dhe perdhunues ministra, deputete, komisare, prokurore, gazetare, psikologe si Faqezi Droga, Tulant Bega, Geron Velia.. etj etj. sb /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2018, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori