Zbulohen emrat e të arrestuarve në operacionin "Limit"
Zbulohen emrat e të arrestuarve në operacionin "Limit". Ata dyshohen se janë pjestarë të 4 grupeve kriminale dhe ndodhen sot në gjykatën e Krimeve të Rënda për vlerësimin e masës së sigurisë.

Emrat:

Olger Bamllari

Aleksander Pepi alias Bani

Gjergji Çollaku

Hysni Sadik

Sokol Nesimi

Aldo Nesimi

Bilbil Shqalshi

Besjan Balca

Drini Balca

Kristo Ruçi

Andrea Caca

Emiliano Kalemi

Rexhep Ipek (shtetas turk banues ne Durres

Eljon Jaho

Festim Çorvaxhi alias Bajraktari

Gjergji Muke

Romeo Tare

Enkelejdi Sadik

Kristo Çobaj

Gjergji Çobaj

Besjan Zenel

Bektash Zenel

Edmir Ballia

Eduart Hoxha

Arber Brahimi

Fejzo Dana

Agron Manka

Ertin Hoxhalli
Shtuar më 14/09/2019, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori