Zbrazën mbi të breshëri kallashnikovi, si u vra i riu në Durrës
ABC mëson detaje të reja nga vrasja mbrëmjen e sotme në Durrës. Gazetari Leonidha Musai raporton se Jetmir Bregu i njohur edhe me emrin Ilir Kuçi u qëllua me breshëri kallashnikovi.

32-vjeçarin e kanë kapur dy plumba në kokë dhe në gjoks. Ai u qëllua sapo zbriti nga makina e tij tip “Benz”. Autori nuk zbriti, por e qëlloi nga brenda makinës.

Shtuar më 24/01/2021, ora 18:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori