"Z’bohet fjaaal", ku gjendet sot Seriali i famshëm i Kozetës (FOTO LAJM)

Tre vite më parë, ai u bë hit në rrjetet sociale përmes këngëve të tij epike ndër të cilat, ajo që ka spikatur më shumë padyshim është ajo me titull "Kozeta", kushtuar të dashurës së tij që i theu zemrën.

Po ku është sot reperi i famshëm Seriali, identiteti i së cilit nuk u mësua kurrë?

Për fat të keq, duket prej një kohe të gjatë reperi i njohur ka ndalur veprimtarinë e tij artistike dhe postimi i tij i fundit në rrjetet sociale daton në janar të 2017-ës, ku ai shprehej se nuk kishte kohë për të kënduar, shkruan Xing.al.

"Përshnetje tgjithve skena pas koh me knu, kismet konga re
nji rrespekt për legjendat e Shqipris.

Mu kujtun sot ene u zgjova me ta. 2die4">2die4 rrep shqiptar 100% rrespekt seriali!"-ka shkruar ai duke postuar një këngë të grupit të hershëm shqiptar 2DIE4. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2018, ora 08:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori