Zbardhet sherri Noka-Rama: Në të sëmës do shkosh (VIDEO)
Të shumta ishin momentet e tensionit që nuk janë parë në kamera gjatë seancës së sotme plenare, ku mbizotëroi kaosi dhe tensioni.

Deputetët e opozitës në shenjë kundërshtie qëlluan me sende të ndryshme, vezë, letra por dhe shishe uji ndaj Ramës.

Paloka i thotë Ramës: Mendohu mire o budall

Noka-Rames: hajdut, hajdut, ke vjedh gjithe shqiperine

Rama-Nokes: Pylli.. pylli

Noka-Rames: Ne te s*mes do te shkosh, sdo kesh qeli qe te beje derman

Berisha-Rames: Dil jashtë o rrugaç nga parlamenti, tr*p

Rama gjatë gjithë kohës dëgjohet duke thënë pylli pylli.

Noka-Ramës: S’jam si puna jote që vjedh, as nuk pi kokaine, more vesh

Gramoz Ruci futet në sallë

Berisha u drejtohet Ruçit: E përjashtove Bushatin Gramoz?
Berisha: Sa të jenë ata në burg( kuksianet) këshu do e kini
Noka: Përjashtoje Ramen

Rama: Unë nuk po shaj, shoh pyllin përballë dhe them pyll…..
Rama-gardës: Largohni që këtëj mos më rrini aty (Ia bën me shenjë) /BW/


Shtuar më 12/04/2018, ora 13:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori