Zbardhet pamja e burrit që vrau barbarisht gruan në Vlorë (FOTO LAJM)

një krim ka tronditur sot qytetin e Vlorës ku një burrë ka vrarë gruan e tij.

Mësohet se ky i fundit e ka mbytuar atë me duar dhe pasi ka parë që ndërroi jetë ka tentuar të vrasë veten duke prerë damarët.

Mësohet se viktima është e moshës 45 vjeçare dhe quhet Eva Lera, ndërsa bashkeshorti i saj Teotor Lera, 57 vjeç.

Ata janë prindër të tre fëmijëve./albeu.com/
Shtuar më 06/02/2019, ora 21:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori