Zbardhet misteri për në Rinas/ Kush janë "kushërinjtë" që i hapen portat hajdutëve?
Ish kryeministri Berisha ka dhënë disa detaje lidhur me grabitjen në Rinas, ndërsa duke cituar qytetarin dixhital ai nënvizon se çdo gjë është realizuar falë bashkëpunimit të policisë me maskat.

"Oficeri dixhital denoncon:

-Bashkepunimin e policise me maskat, ne vjedhjen e nje kuintal euro tek dera e avionit te linjes ne pisten e aeroportit te Rinasit

- Komisariati i Rinasit plot e perplot me kushurinj dhe ilakara te Saje qorrit! sb

"Pershendetje doktor, ne fakt, ne statusin tuaj per bashkepunimin e policise me maskat ne vjedhjen e parave ne pisten e aeroportit jeni i sakte.

Pretendimi i policise se rrethimin e jashtem te aeroportit e ka kompani private eshte thjeshte perpjekje per te dezinformuar sepse porta nga e cila jane futur maskat e armatosur brenda ne aeroport esht pik dislokimi per policine, por kesaj rradhe ua kane besuar maskave.

Po shtoje ketu se ne komisariatin e aeroportit te Rinasit te gjithe drejtuesit jane kushurinje dhe te afert te ministrit tone, me respekt.S.B". /albeu.com/

Shtuar më 01/07/2016, ora 15:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori