Zbardhet emri, i plagosuri nga shpërthimi është në rrezik për jetën
Pëlqej
Pas shpërthimit të fuqishëmShkodër pak minuta më parë është zbardhur edhe emri i një nga 3 të plagosurëve.

Mësohet se njëri prej tyre është Lul Kulla dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Ngjarja ka ndodhur në një ndër lagjet më të populluara në Shkodër, në lagjen "Rus".

Në vendngjarjen ka dëmtime të mëdha nga shpërthimi i fuqishëm duke bërë që të mos identifikohet ende edhe shënjestra e këtij sulmi.

Policia ka mbërritur me urgjencë në vendngjarje ku po hetohet më shumë mbi shpërthimin me eksploziv. /albeu.com/

Shtuar më 13/01/2018, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori